Poëzie bij de OBA
Bij de OBA brengen we poëzie samen: voor lezers, dichters en nieuwsgierige ontdekkers. Of je nu verdieping zoekt, inspiratie wilt opdoen of nieuwe stemmen wilt leren kennen, ons poëzieaanbod nodigt uit om taal op een andere manier te beleven.
Poëzie-evenementen bij de OBA
Open Podium
Elke laatste zaterdag van de maand is er een Open Podium bij OBA Oosterdok. Iedereen mag zijn eigen teksten komen voordragen. Het Open Podium is een initiatief van dichter en presentator Jos van Hest. Op een inspirerende manier weet hij zowel de makers als het publiek te boeien met de mooie en levendige gesprekken.
Workshop Poëzieschrijven
Onder begeleiding van ervaren dichters en schrijvers ga je zelf aan de slag met speelse en inspirerende opdrachten. Je leest, schrijft, deelt en scherpt je teksten aan. Of je nu voor het eerst een gedicht schrijft of al langer bezig bent: iedereen is welkom om te experimenteren, nieuwe vormen te ontdekken en woorden tot leven te brengen.
Poëzietips
Op zoek naar een leuke dichtbundel? Bij de OBA vind je bundels voor alle leeftijden, van jeugd tot volwassenen.
Blijf op de hoogte van het laatste nieuws
Nooit meer iets missen? Meld je aan voor een nieuwsbrief van de OBA en ontvang ons laatste nieuws, boekentips, activiteiten en nog veel meer in je mailbox.