Toen er nog bizons waren : verhalen van de Crow-Indianen
Käthe Recheis, Frank B. Linderman, Aloys Riswick, Ria van Hengel
Bundel oude Indianenverhalen zoals deze door leden van de Crow-stam aan bevriende witte mensen zijn verteld. Met informatie over deze Indianenstam en paginagrote, zwart-witte potloodtekeningen. Vanaf ca. 13 jaar.Bundel oude Indianenverhalen zoals deze door leden van de Crow-stam aan een bevriende witte mensen zijn verteld. Met informatie over deze Indianenstam en paginagrote, zwart-witte potloodtekeningen.
specificaties
- Boek
- Nederlands
- Lemniscaat
- 128 p: ill., krt ; 26 cm
onderwerpen
praktische informatie
momenteel niet beschikbaar
ISBN Nummer
9060697316 (geb.)
PPN Nummer
062336967
Boekcode
Indianentalen 862-rech, J.Indianentalen 862-recht
Taal publicatie
dut [Nederlands]
Taal - Originele taal
ger [Duits]
Hoofdtitel
Toen er nog bizons waren
Algemene materiaalaanduiding
2 [Boek]
Titel - Ondertitel
verhalen van de Crow-Indianen
Eerste verantwoordelijke
opgeschreven door Käthe Recheis ; aan de hand van aant. van Frank B. Linderman ; geïll. door Aloys Riswick ; [vert. uit het Duits door Ria van Hengel]
Plaats van uitgave
Rotterdam
Uitgever
Jaar van uitgave
1990
Impressum - Organisatie (scripties)
C. Haasbeek)
Pagina's
128 p
Collatie - Illustraties
ill., krt
Centimeters
26 cm
Auteur Achternaam
Recheis
Auteur Voornaam
Käthe
Groepstrefwoord Jeugd - Hoofd geleding
Indianen
Auteur - secundaire - Achternaam
Linderman, Riswick, Hengel
Auteur - secundaire - Voornaam
Frank B., Aloys, Ria van
Prod country
ne
Samenvatting - Tekst
Bundel oude Indianenverhalen zoals deze door leden van de Crow-stam aan bevriende witte mensen zijn verteld. Met informatie over deze Indianenstam en paginagrote, zwart-witte potloodtekeningen. Vanaf ca. 13 jaar., Bundel oude Indianenverhalen zoals deze door leden van de Crow-stam aan een bevriende witte mensen zijn verteld. Met informatie over deze Indianenstam en paginagrote, zwart-witte potloodtekeningen.
Blijf op de hoogte van het laatste nieuws
Nooit meer iets missen? Meld je aan voor een nieuwsbrief van de OBA en ontvang ons laatste nieuws, boekentips, activiteiten en nog veel meer in je mailbox.
Schrijf je in