Wie is jouw Geus? Heldenverhalen in Geuzenveld

Op 5 juli 2025 presenteren Storytelling Centre en de OBA het project Wie is jouw Geus? in Geuzenveld. Een audiowandeling vol persoonlijke verhalen van buurtbewoners over hun helden van nu – geïnspireerd op de Geuzen van toen. Met een koptelefoon op wandel je langs betekenisvolle plekken in de wijk en luister je naar verhalen over vrijheid, verzet en verbinding – van vroeger én vandaag.

De route begint en eindigt op de Albedakade, bij het Lambertus Zijlplein, waar ooit boerderij Geuzenveld stond. Herkenbare plekken krijgen nieuwe betekenis. De wandeling is een ode aan grote én kleine daden van moed. De audiowandeling gaat in première op zaterdag 5 juli 2025 met twee begeleide wandelingen: 14.30 uur en 16.30 uur Buurthuis Pluspunt/OBA Geuzenveld, Albedakade 5-7


Duur: ca. 90 minuten
Deelname: gratis aanmelden & info: www.verhalenvan.amsterdam


Na 5 juli is de wandeling zelfstandig te lopen met een gratis plattegrond, verkrijgbaar bij Buurthuis Pluspunt/OBA Geuzenveld. Of je hier al jaren woont of nieuw bent in de wijk: deze wandeling laat je Geuzenveld én je buren met andere ogen zien.

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws

Nooit meer iets missen? Meld je aan voor een nieuwsbrief van de OBA en ontvang ons laatste nieuws, boekentips, activiteiten en nog veel meer in je mailbox.

Schrijf je in
Open in a new window