Voorlezen voor kleintjes 2+

Kom gezellig naar Voorlezen voor kleintjes 2+! Tijdens deze vrolijke activiteit gaan we samen op avontuur met verhalen, muziek en beweging. We lezen een leuk prentenboek, dansen op muziek en gebruiken spullen zoals poppen of knuffels om het verhaal echt te laten leven.

Voor jonge kinderen is luisteren naar verhalen een leuke manier om nieuwe woorden te leren. Ouders en begeleiders mogen natuurlijk meedoen en krijgen inspiratie om thuis verder te lezen. Want samen lezen is niet alleen leerzaam, maar ook heel gezellig!

Deze activiteit helpt peuters om spelenderwijs taal te ontdekken. Het verhaal past bij hun leeftijd: eenvoudig, herkenbaar en met veel mooie plaatjes. Zo blijft het leuk en spannend.

Vrije inloop – je hoeft je niet aan te melden.
Doe mee en ontdek hoe fijn voorlezen kan zijn!

eerstvolgende editie

dinsdag 9 december 2025

10:00 - 10:30

OBA Bijlmerplein

Voorleeshoek Bims

toon vestiging
Voorlezen voor kleintjes 2+
dinsdag 9 december 2025
10:00 - 10:30
OBA Bijlmerplein
Voorleeshoek Bims

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws

Nooit meer iets missen? Meld je aan voor een nieuwsbrief van de OBA en ontvang ons laatste nieuws, boekentips, activiteiten en nog veel meer in je mailbox.

Schrijf je in
Open in a new window