Seniorenactiviteit | Thuis in de stad
Thuis in de stad is een programmareeks van de OBA en Museum Van Loon over migratie, thuisvoelen en samenleven in Amsterdam. We verzamelen verhalen van bewoners, oud en nieuw, over wat het betekent om je ergens thuis te voelen — in de stad én in jezelf.
Dit gesprek organiseren we in het kader van de tentoonstelling Thuis in de stad. Hiermee onderzoekt Museum Van Loon de relatie tussen migratie en Amsterdam, toen en nu. Maar wat betekent dat vandaag de dag? In een tijd waarin het gesprek over migratie steeds scherper wordt, willen we ruimte maken voor ontmoeting en verbinding. We brengen Amsterdammers samen om ervaringen en perspectieven te delen over een thuis maken in de stad.
Tijdens deze bijeenkomst gaan we met elkaar in gesprek over de vraag: Hoe maak jij een thuis in Amsterdam?
Jouw verhaal is waardevol, niet alleen voor jouzelf, maar ook voor anderen. Door samen te delen, ontdekken we hoe divers onze ervaringen zijn en wat ons tegelijkertijd verbindt. De gesprekken helpen ons om een breed palet aan perspectieven op ‘thuis’ in Amsterdam te verzamelen.
Aanmelden is niet nodig.
eerstvolgende editie
vrijdag 20 maart 2026
11:00 - 13:00
Blijf op de hoogte van het laatste nieuws
Nooit meer iets missen? Meld je aan voor een nieuwsbrief van de OBA en ontvang ons laatste nieuws, boekentips, activiteiten en nog veel meer in je mailbox.
Schrijf je in