Naar hoofdinhoud

Seniorenactiviteit | Lezing en gesprek, Vrouwen van de Amsterdamse School

Wisselende activiteiten voor senioren, laat u verrassen Elke week een leuke activiteit. Gezellig samen koffie drinken, lezingen, creatief bezig zijn, gesprekken voeren en nog veel meer.

Lezing en gesprek Ongekend talent: Vrouwen van de Amsterdamse School.Binnen de Amsterdamse School waren vele vrouwelijk kunstenaars actief. Ze werkten als architect, als vormgever of als uitvoerder in een atelier. Hun werk is echter slecht bewaard gebleven, en hun namen zijn vaak vergeten. In deze lezing besteden we aandacht aan deze vaak vooruitstrevende vrouwen, die in een mannenwereld hun weg moesten vinden.

Na afloop voeren we een gesprek.

OBA Reigersbos Rossumplein 1 | 1106 AX Amsterdam T: 020-5230900 | E: reigersbos@oba.nl

eerstvolgende editie

donderdag 30 april 2026

14:00 - 16:00

OBA Reigersbos

Paul van Loon zaal

toon vestiging
Seniorenactiviteit Lezin Museum Het Schip
donderdag 30 april 2026
14:00 - 16:00
OBA Reigersbos
Paul van Loon zaal

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws

Nooit meer iets missen? Meld je aan voor een nieuwsbrief van de OBA en ontvang ons laatste nieuws, boekentips, activiteiten en nog veel meer in je mailbox.

Schrijf je in