Pamflettenclub. Praat mee, denk mee en slijp je geest

Doe mee met de Pamflettenclub op OBA Oosterdok. Op 22 april bespreken we 'Een steen op mijn bureau. Aantekeningen van vrees en hoop' van Jessica van Geel.

In dit pamflet zet Jessica van Geel haar eigen morele kompas op scherp en onderzoekt ze wat je het beste kunt doen om het nieuwe fascisme te bestrijden. Praat mee, denk mee en slijp je geest. 

Het pamflet is bezig aan een opmars. In onrustige tijden grijpen steeds meer schrijvers naar deze korte boekvorm om zich uit te spreken over de klimaatcrisis, oorlogsleed, armoede, ongelijkheid en ander onrecht. Actuele onderwerpen die vragen om duiding, om actie. Met een vlotte pen probeert de pamflettist de lezer wakker te schudden en te gidsen door een onoverzichtelijke wereld. De pamflettenclub is niet zomaar een leesclub. Het gaat veel meer om wat de schrijver te melden heeft dan de manier waarop. Welke verandering wil de schrijver bereiken? En wat roept het pamflet bij jou op? We nodigen je uit voor een open gesprek over een actueel onderwerp. Deze clubbijeenkomst in april staat in het teken van het pamflet van Jessica van Geel.

eerstvolgende editie

woensdag 22 april 2026

19:00 - 21:00

OBA Oosterdok

6.9 Damzaal

toon vestiging
Bestel kaarten
De Pamflettenclub
woensdag 22 april 2026
19:00 - 21:00
OBA Oosterdok
6.9 Damzaal

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws

Nooit meer iets missen? Meld je aan voor een nieuwsbrief van de OBA en ontvang ons laatste nieuws, boekentips, activiteiten en nog veel meer in je mailbox.

Schrijf je in
Open in a new window