Lezing: Krakau

Dit evenement heeft in het verleden plaatsgevonden.

Lezing: Krakau – een reis langs wijken, monumenten en kunst

Tijdens deze lezing ontdek je de monumenten en wijken van Krakau, de voormalige hoofdstad van Polen. Je maakt een virtuele reis langs het paleis op de heuvel bij de rivier de Weichsel, het grote marktplein met de Mariakerk en de oude lakenhal, en het groene Planty-park dat is aangelegd op de plek van de oude stadsmuren.

Ook de Joodse wijk Kazimierz komt aan bod – een buurt met een rijke, maar soms bewogen geschiedenis. Je hoort meer over de veranderingen die Krakau door de eeuwen heen heeft doorgemaakt.

Daarnaast maak je kennis met minder bekende, maar prachtige kunstwerken: schilderijen en glas-in-loodramen van kunstenaars die rond 1900 in Krakau werkten.

Een inspirerende lezing die je vanuit de bibliotheek meeneemt op een bijzondere reis.

Aanmelden: javaplein@oba.nl
Deelname: gratis

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws

Nooit meer iets missen? Meld je aan voor een nieuwsbrief van de OBA en ontvang ons laatste nieuws, boekentips, activiteiten en nog veel meer in je mailbox.

Schrijf je in
Open in a new window