ABFF-Festival 2026 | Filmcocktail 3

Dit evenement heeft in het verleden plaatsgevonden.

Op 14 en 15 februari vindt de 10e editie van het Amsterdams BuurtFilmFestival (ABFF) plaats in OBA Oosterdok. Twee dagen lang zie je films gemaakt door en voor bewoners van Amsterdam. In totaal worden er 37 korte films vertoond, verdeeld over 3 filmcocktails per dag. Elk met een mix van genres en verhalen. Zaterdag 14 februari start het festival om 12:30 uur met een feestelijke opening. Daarna volgen drie filmcocktails met samen 17 korte films.

Via deze pagina koop je een kaartje voor filmcocktail 3 op 14 februari. Wil je liever een kaartje kopen voor de hele dag? Klik dan hier voor een dagkaart. 

Filmcocktail 3: 17:00 – 18:45 uur 
 Het leukste plein van de Banne, documentaire door Salma Fatim, Boh Jeneh Kourouma en Jannat Abarkach 
 Rare Vogels, kunstfilm door Liesbeth Agelink 
 Drijfland, documentaire door Nico Boink 
 Beeldverhaal, AdamTokdoor Linda Maters 
 Droomacademie, documentaire door Hille Hoogeland (i.h.k.v. ABFF-FilmLab) 
 
Over ABFF 
 Het ABFF biedt een podium aan zowel beginnende als ervaren filmmakers uit alle hoeken van Amsterdam. Met deelnemers uit meer dan 180 culturen laten de films zien hoe de stad vandaag de dag leeft, verandert en verrast. Verhalen uit de buurten, verteld door de mensen die er wonen. 
 
 Bekijk hier het programmaboekje. 
 
 Je e-mailadres wordt gedeeld met Stichting Aimiro Mediahuis/ abff.nl voor de toezending van de uitslagen en praktische informatie over dit evenement. Lees meer in hun Privacyverklaring.

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws

Nooit meer iets missen? Meld je aan voor een nieuwsbrief van de OBA en ontvang ons laatste nieuws, boekentips, activiteiten en nog veel meer in je mailbox.

Schrijf je in
Open in a new window