Naar hoofdinhoud

Langs de kust

Steve Parker, Elizabeth Eyres, Sue Unstead

Allerlei wetenswaardigheden uit de wereld van schelpen, krabben, zeeanemonen tot en met die van de strandjutter worden uitgelegd in tekst en veel, gedetailleerde kleurenfoto's. Vanaf ca. 12 jaar.Allerlei wetenswaardigheden uit de wereld van schelpen, krabben, zeeanemonen tot en met die van de strandjutter worden uitgelegd in tekst en veel gedetailleerde kleurenfoto's.

specificaties

onderwerpen

praktische informatie

ISBN Nummer
9069761947 (geb.)
PPN Nummer
065258924
Boekcode
578.6-park
Taal publicatie
dut [Nederlands]
Taal - Originele taal
eng [Engels]
Hoofdtitel
Langs de kust
Algemene materiaalaanduiding
2 [Boek]
Eerste verantwoordelijke
door Steve Parker ; [projectred.: Elizabeth Eyres ; eindred.: Sue Unstead ; fotogr.: Dave King ; vert. uit het Engels door Vertaalgroep Bergeyk]
Plaats van uitgave
Amsterdam
Uitgever
Jaar van uitgave
cop. 1989
Pagina's
63 p
Collatie - Illustraties
ill
Centimeters
29 cm
Annotatie
Samengest. met medew. van Natural History Museum, Met reg
Serietitel
Auteur Achternaam
Parker
Auteur Voornaam
Steve
Trefwoord - Hoofd geleding
Fauna, Flora, Kusten
SISO - Code
Auteur - secundaire - Achternaam
Eyres, Unstead
Auteur - secundaire - Voornaam
Elizabeth, Sue
Prod country
ne
Samenvatting - Tekst
Allerlei wetenswaardigheden uit de wereld van schelpen, krabben, zeeanemonen tot en met die van de strandjutter worden uitgelegd in tekst en veel, gedetailleerde kleurenfoto's. Vanaf ca. 12 jaar., Allerlei wetenswaardigheden uit de wereld van schelpen, krabben, zeeanemonen tot en met die van de strandjutter worden uitgelegd in tekst en veel gedetailleerde kleurenfoto's.

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws

Nooit meer iets missen? Meld je aan voor een nieuwsbrief van de OBA en ontvang ons laatste nieuws, boekentips, activiteiten en nog veel meer in je mailbox.

Schrijf je in