Cookies op deze website
Met cookies houden we informatie bij over je bezoek. We verzamelen deze informatie om de gebruikservaring te verbeteren. Je kunt je toestemming altijd weer intrekken.
Van 15:00 tot 16:30
| OBA Osdorp
Wie was Jacob van Ruisdael en wat maakte hem tot de grootste 17de-eeuwse landschapschilder aller tijden?
Van 15:30 tot 16:30
| OBA Ganzenhoef
Aan de hand van het boek De boom die een wereld was van Yorick Goldewijk en Jeska Verstegen duiken we in een verborgen wereld vol dieren en geheimen. We bewegen als de luiaard die roerloos hangt, marcheren als de mier die nooit stopt en sluipen als de spin in haar web. Maar wat gebeurt er als de nacht valt?
Van 09:30 tot 11:30
|
Elke week
| OBA Slotermeer
Grip op je geld: hulp bij toeslagen, financiële hulp, belasting.
Van 09:30 tot 16:00
| OBA Weesp
Wil jij kunst maken met een echte kunstenaar over de toekomst van Amsterdam? Doe mee aan het Amsterdammuseumkamp.
Van 10:00 tot 13:00
|
Elke week
| OBA Reigersbos
Wil je oefenen met taal, computer, internet, rekenen of geld? Kom naar het gratis Oefenuur in de OBA. Het is geen les maar een begeleider helpt je op weg.
Van 10:00 tot 13:00
|
Elke week
| OBA Reigersbos
Kom langs voor je vragen over de digitale overheid (IDO), internet, e-mail, en je computer, tablet of smartphone.
Van 10:00 tot 12:30
|
Elke week
| OBA Banne
Stadsreporters Noord Stadsreporters zijn (oudere) buurtbewoners die als vrijwilliger films maken om de saamhorigheid en verbinding in de wijk te versterken.
Van 10:00 tot 11:30
|
Elke week
| OBA Oosterdok - 5e etage
Wil je de Nederlandse taal beter leren spreken?
Van 10:00 tot 11:30
|
Elke week
| OBA Mercatorplein
De Meeleesclub is voor mensen die het leuk vinden om te luisteren naar een verhaal uit een makkelijk geschreven boek of naar een artikel uit Start!-krant.
Van 10:00 tot 11:30
|
Elke week
| OBA Banne
OBA Meeleesclub : Wij lezen voor, jij leest mee. Samen met anderen.