Cookies op deze website
Met cookies houden we informatie bij over je bezoek. We verzamelen deze informatie om de gebruikservaring te verbeteren. Je kunt je toestemming altijd weer intrekken.
Je Nederlands verbeteren kan op allerlei manieren: door samen te praten, door te lezen of met een cursus. Bekijk hier hoe we jou kunnen helpen.
Wil je je Nederlands oefenen? Kom naar het gratis Oefenuur in de OBA of oefen thuis. In de OBA is er iemand die je kan helpen als je iets niet begrijpt. Het is geen les, maar je krijgt wel hulp om verder te komen.
Praat gezellig mee en ontmoet mensen in het OBA Taalcafé. Je oefent op je eigen niveau (A1-B1) Zo leer je beter Nederlands.Het Taalcafé is voor iedereen, ook als je geen lid bent van de bibliotheek. Je hoeft je niet aan te melden.
Je leest samen met andere mensen een mooi verhaal of een makkelijk stukje uit de krant. Allemaal op jouw niveau.
Wil je beter Nederlands leren? Kom naar het gratis NT2-uur in de OBA. Een taaldocent helpt je met boeken, werkbladen en oefeningen die bij jou passen. Je krijgt ook tips om thuis te oefenen en informatie over andere activiteiten.
Speciaal voor taalscholen biedt de OBA een interactief NT2-pakket aan. Dit pakket laat cursisten op een leuke en leerzame manier kennismaken met de bibliotheek, terwijl ze hun taalvaardigheden verbeteren. Een unieke en waardevolle ervaring voor elke NT2-groep!